Temel beceriler başarıyı garantiler

Jiangsu Buz-Şehir Hidrojen Enerji Teknolojisi Co, Ltd

Ana sayfa

Jiangsu Ice-City Hydrogen Energy Technology Co.,Ltd

Sertifika
iyi kalite Hidrojen Yakıt Hücre Kiti satış için
iyi kalite Hidrojen Yakıt Hücre Kiti satış için
Ben sohbet şimdi

Jiangsu Ice-City Hydrogen Energy Technology Co.,Ltd

1 2 3 4
Jiangsu Ice-City Hydrogen Energy Technology Co.,Ltd Jiangsu Ice-City Hydrogen Energy Technology Co.,Ltd Jiangsu Ice-City Hydrogen Energy Technology Co.,Ltd Jiangsu Ice-City Hydrogen Energy Technology Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : BCH
No. Çalışanları : 400~500
Yıllık satış : 200000-350000
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 50% - 60%
Çin Ulusal Ulusal Araştırma Programı ve Ulusal Yüksek Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Programı aracılığıyla Tsinghua Üniversitesi ile kurumsal-üniversite ilişkisine dayanan, Jiangsu Ice-City Hidrojen Enerji Teknolojisi Co, Ltd, 2014 yılında kurulmuştur. Tsinghua Üniversitesi'nden teknik üretim personelinin patent ve eğitimi, zaten kitlesel üretim teknolojisine ek olarak yerli malzemeler ve modüler istif montajı ile üretilen yüksek performanslı bileşenler üzerinde çok sayıda kritik teknolojiye sahibiz. Bu arada, özellikle forklift ve turist aracının güç kaynağı olmak üzere piyasanın taleplerine bağlı olarak, telekom ve yüksek enerji yoğunluğuna sahip özel güç kaynakları için kesintisiz güç kaynakları, ikinci nesil hafif yakıt hücresi jeneratörünü başarılı bir şekilde geliştirdik.

Şirketimiz 2015 yılından beri Japonya'da düzenlenen FCexpo'ya katılmıştır. Ürünlerimiz 2015-2018 yıllarında başarılı bir şekilde sergilenmekte olup, ileri teknoloji uluslararası müşteriler tarafından çok iyi tanınmaktadır.

İletişim bilgileri
Jiangsu Ice-City Hydrogen Energy Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Annie Jia

Tel: 86-511-8695-6090

Faks: 86-511-8638-9553

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)